İzmir Tercüme Bürosu Protranslate Kalitesi İle

0
PAYLAŞ

Protranslate.net İzmir tercüme bürosu online olarak hizmet vermektedir. Akademik, teknik ve mühendislik, hukuki ya da medikal herhangi bir belgenizi tercüme ettirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sisteme kolayca üye olmak. Kelimesi 0,15 TL’den başlayan fiyatlarla tercüme hizmeti vermekteyiz. Her biri alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla birlikte kısa bir süre içerisinde çevirisi yapılan belgelerinizi teslim alabilirsiniz.

 

Protranslate.net İzmir tercüme bürosu kalitesini online olarak yedi gün yirmi dört saat dilediğiniz yerden deneyimleyebilirsiniz. Sisteme kolayca üye olduktan sonra istediğiniz alandaki bir belgenin çevirisi için sipariş verebilirsiniz.

 

Protranslate.net İzmir tercüme bürosu platformu kalitesini göstermek amacıyla 50 kelimelik kısa bir metnin çevirisini ilk kez olmak koşuluyla ücretsiz yapmaktadır. Platformumuz ile ilgili aklınıza takılan herhangi başka bir soru veya görüş için haftanın her günü gece ikiye dek online olan canlı destek hattımız ile bağlantıya geçebilirsiniz.

 

Protranslate.net üzerinden vereceğiniz siparişlerde pek çok farklı seçeneği tercih edebilirsiniz. Dilerseniz belgenizi noter onaylı veya apostil onaylı alabilirsiniz. Belgenizin yurtdışında da geçerli olabilmesi için apostil onayı gerekmektedir ve bunu yalnızca valilik ve kaymakamlıklar vermektedir. Talebe bağlı olarak sizin için belgenizin apostil onayını da alabiliriz.

 

Protranslate.net İzmir tercüme bürosu alanında uzman tercümanlardan oluşmaktadır. Her biri kendi alanında terminolojik uzmanlığı olan çevirmenlerimiz gerekli testlerden geçmekte ve sınıflandırılmaktadır. Alanlara ayrılan ve tecrübelerine göre sınıflandırılan tercümanlarımıza yalnızca uzman oldukları alanda çeviri siparişleri verilmekte ve böylece kaliteli tercüme hizmeti verilmektedir.

 

Protranslate.net İzmir tercüme bürosu güvenliğe büyük önem vermektedir. Gizlilik anlaşmamız gereği çeviri siparişi için gönderdiğiniz belgeler üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Dilerseniz mail yoluyla gizlilik anlaşmamızı da edinebilirsiniz.

 

Protranslate.net İzmir tercüme bürosu üzerinden aciliyeti olan çevirileriniz için de sipariş verebilirsiniz. Acil çeviri siparişlerinizde diğer siparişlerden öncelikli konumda olursunuz.

 

Tercüme işlemi tamamlanan belgeleriniz proofreading adı verilen aşamada kalite kontrolünden geçirilir ve kalite yönetim ekibimizce gerekli düzeltmeler yapılır. Böylece belge üzerinde herhangi bir hataya veya eksiklik kalmaz. Teslimatta ise iki seçenek bulunmaktadır. Belgeniz ıslak imzalı olarak kargo ile veya online olarak protranslate.net İzmir tercüme bürosu üzerinden sizlere ulaştırılabilir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here