ordu oto kiralama | izmir haberleri
389 TOPLAM İZLENME
3 Eylül 2017

Araçlar şoförlü olarak da kiralanabilmektedir fakat şoförlü olarak kiralanan araçlarda ücret değişiklik göstermektedir. Günlük, haftalık ve aylık olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda araç kiralayabilirsiniz. Kiralama ücreti aracın kiralanma gününe göre farklılık göstermektedir. Daha uzun süre kiralanan araçlarda indirim yapılarak daha ekonomik bir hale getirilimektedir.
Son model ve bakımlı araçlar ile hizmet veren ordu oto kiralama son model ve bakımlı araçları ile kendinizi her zaman güvende hissetmenizi sağlamaktadır ve otomobillerini sürekli olarak yenilemektedir. Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek müşterilerine garantili ve kesintisiz olarak 7/24 hizmet vermektedir. Ürün yelpazesinde ekonomik sınıf araçlardan VIP hizmetler için özel olarak oluşturulmuş lüks araçlara kadar birçok farklı modelde araba bulunmaktadır. Düz ve otomatik vitesli araba seçenekleri, benzinli ve dizel araba seçenekleri ile esnek bir araç filosu bulunmaktadır. Son model arabalar ekonomik fiyatlar ile hizmete sunulmakta ve üstün kaliteli hizmet anlayışı ile müşterinin konforu ve güvenliği her zaman en ön planda tutulmaktadır.


Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerin rahat, güvenli ve konforlu yolculuk yapması amacıyla araçlar rutin olarak bakımdan ve kontrolden geçmektedir. Araçların sigortası bulunmaktadır ve herhangi bir arıza ve kaza nedeniyle yolda kalındığı zaman firma hemen yeni bir araç göndererek müşterinin yolda kalmasını engellemektedir. Kiralanan aracı kiralayan kişi dışında başka birisi kullanıyor ise kaza anında sigorta geçersiz sayılmaktadır. Lastik patlamaları, far ve cam kırılmaları sigorta kapsamı dışında kalmaktadır ve bu hasar kiralayan kişi tarafından karşılanmaktadır. Aracın kira bedeli aracın modeline ve kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. Kiralanan araçlar her kira dönüşünde iç ve dış olarak detaylı bir şekilde temizlenerek müşterilere temiz bir şekilde teslim edilir. Geri teslim alınırken arabalar kontrol edilerek teslim alınır ve müşteri tarafından arabaya verilen zarar ek olarak müşteriden tahsil edilir.  Yurtdışından tatil amaçlı gelip araba kiralamak isteyen kişilerden mutlaka pasaport fotokopisi alınır. Bebek koltuğu, navigasyon cihazı ve kar için lastik zinciri gibi özel istekleri bulunan kişiler araç için rezervasyon yaptırırken mutlaka bu isteklerini önceden belirtmelidir. Sonradan ilave edilen özel istekler ek ücrete tabi tutulur. Araçlar kiralama şirketi tarafından benzin deposu dolu bir şekilde müşteriye teslim edilir ve geri dönüşlerde benzin deposunun alındığı gibi dolu olması gerekmektedir. Aksi takdirde müşteriden kira ücretine ilave olarak benzin ücreti de kesilmektedir.


Araba Kiralarken Aranan Koşullar

  • Arabayı kiralayacak olan kişinin mutlaka ehliyeti olmalıdır ve ehliyeti aldığı tarih üzerinden en az 2 yıl geçmiş olmalıdır.
  •  Aracı kiralayan firma ile kiralayacak olan kişi arasında mutlaka bir kontrat imzalanmalıdır.
  • Arabayı kiralayan kişi haricinde başka birisi kullanmamalı eğer başka kişi kullanacak ise o kişinin de kimlik ve ehliyet bilgileri kontrata ilave edilmelidir. Aksi bir durumda ve kazada arabayı kiralayan kişi haricinde başka bir kişi kullanıyor ise sigorta geçersiz olur ve tüm masraf arabayı kiralayan kişiden tahsil edilir.
  • Araç belirtilen süre dolduğu zaman geri getirilmelidir aksi takdirde ek ücret uygulaması yapılmaktadır. Ek ücret uygulaması arabanın dönüş saatine göre farklılık göstermektedir fakat 5 saatten sonrası 1 gün olarak tahsil edilmektedir.
  • Kiralanan araç yurtdışına çıkartılamaz.
Toplam Yorum Sayısı ( 0 )